درباره ما

شرکت رباط مخزن (سهامی خاص) در سال ۱۳۶۹ با هدف طراحی و ساخت تجهیزات و مخازن صنایع غذایی، شیمیایی، دارویی، نفت گاز و پتروشیمی تاسیس گردید، در سال ۱۳۷۹ به محل فعلی انتقال داده شد. شرکت رباط مخزن با سابقه قریب به ۱۶ سال و داشتن تجربیات بسیار ارزنده در طراحی و ساخت انواع مخازن ذخیره، پروسس، تحت فشار، مبدلهای حرارتی و پکیچ های تزریق مواد شیمیایی فعال بوده و درزمینه پژوهش و نوآوری و استفاده از دانش روز با دانشگاه تهران، وزارت صنایع و معادن و سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران همکاری می نماید.

همکاری این شرکت با سازندگان خارجی نظیر آلفالاوال، تتراپک، کرونس آلمان، روسی کتلی ایتالیا  وسفالیای آلمان، ICE فرانسه وFMC ایتالیا به منظور ارتقاء سطح تکنولوژی از دیگر دستاوردهای مهم شرکت رباط مخزن می باشد.

شرکت رباط مخزن یکی از شرکت های بزرگ داخلی می باشد که بیشترین ساخت و ساز ماشین آلات و نصب و راه اندازی کارخانجات لبنی و کنسانتره را در داخل و خارج از کشور انجام داده است.

رباط مخزن در سالهای اخیر در زمینه موادغذایی با کشورهای حاشیه خلیج فارس، ترکیه و آسیای میانه در ساخت، نصب و راه اندازی کارخانجات فعالیت داشته که در جهت بالا بردن امکانات و کیفیت تولیدات کارخانه و تکمیل دستگاها و سایر امکانات برای جذب تکنولوژی روز موثر بوده است.

خلاصه ای از توانمندی ها، نوآوریها و فعالیتهای شرکت رباط مخزن در صنایع ایران به شرح ذیل است:

طراحی و ساخت انواع مخازن ذخیره یک جداره و دو جداره، مخازن پالایش، رنگ بری، بو گیری و گاز پلنت در بخش روغن خوراکی و مخازن اسپتیک برای خطوط استریل، سیستم شستشوی (CIP) تمام اتوماتیک، مخازن نگهداری و پخت ( پروسس تانک) در بخش صنایع لبنی مطابق استاندارد DIN .
طراحی و ساخت انواع مخازن تحت فشار، مبدلهای حرارتی، رآکتورها، برج های تقطیر و مخازن ذخیره از جنس استینلس استیل و کربن استیل در بخش نفت گاز و پترو شیمی مطابق با استاندارد .API , ASME .
طراحی و ساخت انواع فرمانتور (جهت آزمایشات بیولوژیکی )، دستگاه بخار استریل، دستگاه دی سولوژن۱۲ خانه .
(معده مصنوعی ) و دستگاه Vبلندر در بخش صنایع دارویی.
طراحی خطوط کارخانجات مواد غذایی (لبنی- آب معدنی- نوشابه- کنسانتره و …) همراه با نصب، تست و راه اندازی اعم از ماشین آلات داخلی و خارجی.
ساخت انواع اتصالات(Fitting) از جنس استینلس استیل و پمپ های سانتریفیوژ تا ظرفیت  ۲۰ متر مکعب در ساعت.
ساخت انواع عدسی های مخازن تحت فشار مطابق استاندارد DIN , ASME تا قطر ۵ متر و ضخامت تا ۳۵ میلی متر طراحی و ساخت پکیچ های تزریق مواد شیمیایی در بخش صنعت نفت و گاز و پتروشیمی برای اولین بار در ایران.

Comments are closed